"איך אני קשור לדיבוב?"

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא Go down

"איך אני קשור לדיבוב?"

הודעה by מגבעת on 2015-05-03, 05:38

יהיה אדיר לדעת איך כל אחד מכם מתעניין בדיבוב ועוד יותר מעניין אותי לדעת מה אתם עושים עם העניין הזה  Razz

ספרו על הניסיון הדיבובי שלכם, איך הגעתם לתחום לאילו דמויות נראה לכם שאתם מתאימים וכו'!  I love you I love you I love you

אז ככה, אני לאו גבע. עוד לפני ששיניתי שם עשיתי קורס דיבוב בנ.ל.ס תחת פיקודה של טליה ברקאי (באחד המפגשים הכנו לה עוגת יומולדת והיה מקסים <3) מאז דיבבתי מעט בוידאופילם, מעט בנלס - אבל רק דמויות קטנות כי אני גר במרחק ובזמן מהאולפן. מה גם שאני אישית חושב שיש לי עוד הרבה מה לשפר Smile לא מזמן התפנה לי זמן ופניתי לאלרום - נאמר לי שהתקבלתי למאגר אם כי לא התקבלתי לדמות ואני מקווה שזה יתפתח כי אני לא פניתי לעוד מקום כרגע בכל אופן  geek

בעבר ניסיתי להרים כל מיני פרוייקטים - היה את "סאקורה" שנפל בגלל עיכוב שנוצר אצל אחת המדבבות, היו דיבובים קצרים של סאקורה שאת רובם דיבבתי כשאורן בשותפות עם מירי "סטיב נודלס" בתור סאקורה (ואני חייב להודות שהיא סאקורה מדהימה!), מיראי ניקי (אני יוקי וידידה שלי שמבקרת פה לפעמים בתור יונו), ועוד המון דיבובים קצרים שמחקתי כי השתפרתי מאוד מאז.

ניסיתי גם להרים פרוייקטים להעולם שרק האל יודע, מבורהו (אחרי שמישהו אחר שהיה אמור להרים את הפרוייקט ביטל וזה די ביאס אותי..) ועוד המון המון סדרות. כרגע אני בוחן סדרות שאפשר לעבוד עליהם עם היכולות שלי

דרך אגב ההתמחות שלי היא צ'יבים ונערים חצי קלאץ'! (היטסוגאיה, שאורן, כל ילד עם אישיות גנרית, היפו מבנות הים וכו'..) ואוקאים בסדרות יאוי (לאו תדבב לי מיסאקי שוב! בבקשה בבקשה בבקשהההה!!!)

וזהו פחות או יותר, ליהקו אותי להמון פאנדאבים (מישהו ליהק אותי לדיבוב עברי לקוד גיאס, אני עובד כרגע על פרוייקטים עם מאור אליעזר, הודיה לוי ולין כהן קאמי סאמה סנפאי המגניבים בטירוף <3 <3 <3 <3)

עכשיו, מה לגביכם? :}

מגבעת

Male מספר הודעות : 134
נקודות : 2069
מוניטין : 5

חזרה למעלה Go down

Re: "איך אני קשור לדיבוב?"

הודעה by ~WingsOfLightLegend~ on 2015-05-03, 12:49

וואו איזה רעיון נפלא מגבעון!♥

טוב, אז האמת שאין לי ניסיון בדיבוב מקצועי, לצערי. מאז שהייתי קטנה תמיד התלהבתי מדיבוב, הייתי אשכרה מסתכלת בסוף ברשימת המדבבים ומנסה לזהות שמות. עם הזמן שייכתי קולות לשמות והייתי קופצת מהתרגשות כששמעתי קול מוכר ואהוב בסדרה חדשה. 
ובכלל, מבחינתי דיבוב הוא משחק, דבר שתמיד אהבתי, שמאפשר לאנשים שקצת מתביישים יותר מלהיראות מטופשים מול מצלמה להביע את עצמם. אתה יכול לעשות קול מוזר, אתה יכול לצעוק, להתחרפן, לבכות - ואף אחד לא יראה אותך. ורק מזה, אתה תיצור עולם שלם ותיצוק חיים ברצף של תמונות נעות.

אז אף פעם לא הלכתי לקורס, ואני גם לא יודעת מתי אני אוכל (באוקטובר כבר אתחיל ללמוד באוניברסיטה, רק ביוני אני משתחררת לחלוטין מעול הצבא, וגם אם אהיה בקורס דיבוב לא ממש אוכל להתחייב לעסוק בדברים..)
אז אני מגדירה את עצמי כמדבבת חובבת בלבד. עד כה דיבבתי רק לעצמי, מידי פעם דבר קטנים שהכנתי עם אחותי בבית (כולל סרטונים ביתיים שהכנתי בעצמי של דיבוב בובות אקראיות בבית). אבל אני רוצה גם לנסות ולהעלות דברים קצת יותר רציניים...מקווה שתאהבו ^^

~WingsOfLightLegend~

Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 2653
נקודות : 7453
מוניטין : 55

חזרה למעלה Go down

הודעה by laG roiL on 2015-05-06, 21:03

בדומה לווינגס, אין לי ניסיון מקצועי, והסיפור שלי הוא דווקא די דומה לשלה. אחת הבעיות העיקריות שלי היא שאני לא יודע לנטרל את הפסקול המקורי, ולכן אני נאלץ לחפש גרסאות אינסטורמנטליות, שרובן גם כן אינן מושלמות, משום שניתן עדיין לשמוע את הקולות/קריינות המקוריים, או שיש פתאום דממה בקטעים שאמור להיות בהם דיבור. קחו לדוגמה את הדיבובים שעשיתי לתומס (פרט לפרק "תומס, פרסי והדרקון", שם קשה יותר לשמוע את הפסקול המקורי). לדעתי, מרחב הקולות שלי הוא בינוני, וכמעט ואין דמויות שאני מתאים להן. בכל מה שדיבבתי עד כה, עשיתי כל קול בעצמי, ולא עשיתי שימוש בקולותיהם של אף אחד אחר. למעוניינים לשמוע את דיבובי תומס שלי, לחצו כאן.

נערך לאחרונה על-ידי laG roiL בתאריך 2016-07-30, 15:35, סך-הכל נערך פעם אחת

laG roiL

Male מספר הודעות : 116
נקודות : 998
מוניטין : -7

חזרה למעלה Go down

הודעה by MaorStudio on 2015-05-07, 09:27

איזה רעיון מעולה לאשכול, משגבע! Very Happy
אז ככה~
בכיתה ג' גיליתי מה זה דיבוב בעקבות זה שהייתי מעריץ מושבע של פוקימון ובפעם היחידה שצפיתי בכתוביות של הסוף (מתישהו בעונה 7) ראיתי שמות ישראליים ורציתי לבדוק מה זה. בעקבות זה הגעתי לפורום דיבוב וקריינות (ז"ל Sad) בתפוז והשאר היסטוריה!
בכיתות ו-ז העלתי פאנדאבים לערוץ שלי אבל הרוב נמחקו כי הם היו גרועים רצחחחחחחחח~
כל החיים רציתי לעבור את הקורס בנ.ל.ס, אבל לצערי הם נסגרו ממש שבוע לפני שעברתי קורס אז זה התבטל. עשיתי אצל יפה גבאי במקום ואני די מתחרט על זה כי היא לא לימדה אותי כלום אבל זה בהחלט עזר לי לקבל את אחד התפקידים שלי שהסתמך על כלום וזה היה פתח קטן שנתן להם אור ירוק לגביי... (זה היה בכיתה ז אגב)
כיום אני כיתה ט ורק מהחופש הגדול התחלתי לקבל תפקידים וליצור קשר עם במאים שונים. Smile

(#גדילויהבמאיהכיטובבעולםוהבןאדםהכימתחשבשאנימכיר!!!!!):
דיברתי עם גדי לוי במשך שנה וביקשתי ממנו לדבב ועל הדרך גם הצעתי לעזור לו לגבי העונה החדשה של דיג'ימון שתגיע לישראל (והולי שיט, וואו, הגורל תיאם בין הבקשה הזאת שלי לסדרה כי היו שמה טעויות *נוראיות* שאין כמותן ולא יהיו גם).
גדי אמר לי שאדבב, אבל לא אמר לי במה. אחרי 7 חודשים הוא הזמין אותי לעזור לו לגבי התרגום וההגייה בדיג'ימון פיוז'ן (עונה 6) וכשסיימנו הוא פשוט זרק עליי את הדף של התפקידים ואמר "קח מה שאתה רוצה, אלה האופציות שלך" ומאז אני מעריץ את הבן אדם הזה. גדי לוי בן אדם מדהים ואם מישהו מכם יעבוד איתו תדאגו לספר לי ולשלוח לו תודה אישית ממני על הכל (ואגב, דיבבנו את דיג'ימון באוקטובר ועד היום הוא איתי בקשר לגבי סדרות והסיבה היחידה שהוא לא הזמין אותי שוב הוא לא כי הוא לא רוצה אלא כי הוא לקח הפסקה)!
באותו היום שדיבבתי בפעם האחרונה בדיג'ימון דיבבתי גם תפקיד קטנצ'יק רצח שאפילו לא שווה אזכור בבן 10 אומניברס על ידי אורלי קטן. אם מישהו רוצה בכל זאת לדעת על זה, שיצטט.
לאחר מכן (לפני חודשיים), בעזרת חברים מדהימים ששמם לין כהן ועמית יוסוביץ', הוזמנתי לדבב (ואפילו בלי אודישן!) את דרק וואטארי באנימה בידאמאן במקום עידו גביש .. ליאור, הבמאי, חבר מאוד טוב של עמית וללין במקרה יש תפקיד ראשי רצח בעונה הזאת ומכיוון ששניהם חברים טובים שלי ולחצו עליו לתת לי דמות ללא ידיעתי בכלל - זה קרה Very Happy.

זהוווווו בינתיים!
מקווה שמישהו באמת יקרא הכל, לול. Razz

MaorStudio

Male מספר הודעות : 72
נקודות : 843
מוניטין : 10

חזרה למעלה Go down

הודעה by מגבעת on 2015-05-07, 17:37

@MaorStudio כתב:איזה רעיון מעולה לאשכול, משגבע! Very Happy
אז ככה~
בכיתה ג' גיליתי מה זה דיבוב בעקבות זה שהייתי מעריץ מושבע של פוקימון ובפעם היחידה שצפיתי בכתוביות של הסוף (מתישהו בעונה 7) ראיתי שמות ישראליים ורציתי לבדוק מה זה. בעקבות זה הגעתי לפורום דיבוב וקריינות (ז"ל Sad) בתפוז והשאר היסטוריה!
בכיתות ו-ז העלתי פאנדאבים לערוץ שלי אבל הרוב נמחקו כי הם היו גרועים רצחחחחחחחח~
כל החיים רציתי לעבור את הקורס בנ.ל.ס, אבל לצערי הם נסגרו ממש שבוע לפני שעברתי קורס אז זה התבטל. עשיתי אצל יפה גבאי במקום ואני די מתחרט על זה כי היא לא לימדה אותי כלום אבל זה בהחלט עזר לי לקבל את אחד התפקידים שלי שהסתמך על כלום וזה היה פתח קטן שנתן להם אור ירוק לגביי... (זה היה בכיתה ז אגב)
כיום אני כיתה ט ורק מהחופש הגדול התחלתי לקבל תפקידים וליצור קשר עם במאים שונים. Smile

(#גדילויהבמאיהכיטובבעולםוהבןאדםהכימתחשבשאנימכיר!!!!!):
דיברתי עם גדי לוי במשך שנה וביקשתי ממנו לדבב ועל הדרך גם הצעתי לעזור לו לגבי העונה החדשה של דיג'ימון שתגיע לישראל (והולי שיט, וואו, הגורל תיאם בין הבקשה הזאת שלי לסדרה כי היו שמה טעויות *נוראיות* שאין כמותן ולא יהיו גם).
גדי אמר לי שאדבב, אבל לא אמר לי במה. אחרי 7 חודשים הוא הזמין אותי לעזור לו לגבי התרגום וההגייה בדיג'ימון פיוז'ן (עונה 6) וכשסיימנו הוא פשוט זרק עליי את הדף של התפקידים ואמר "קח מה שאתה רוצה, אלה האופציות שלך" ומאז אני מעריץ את הבן אדם הזה. גדי לוי בן אדם מדהים ואם מישהו מכם יעבוד איתו תדאגו לספר לי ולשלוח לו תודה אישית ממני על הכל (ואגב, דיבבנו את דיג'ימון באוקטובר ועד היום הוא איתי בקשר לגבי סדרות והסיבה היחידה שהוא לא הזמין אותי שוב הוא לא כי הוא לא רוצה אלא כי הוא לקח הפסקה)!
באותו היום שדיבבתי בפעם האחרונה בדיג'ימון דיבבתי גם תפקיד קטנצ'יק רצח שאפילו לא שווה אזכור בבן 10 אומניברס על ידי אורלי קטן. אם מישהו רוצה בכל זאת לדעת על זה, שיצטט.
לאחר מכן (לפני חודשיים), בעזרת חברים מדהימים ששמם לין כהן ועמית יוסוביץ', הוזמנתי לדבב (ואפילו בלי אודישן!) את דרק וואטארי באנימה בידאמאן במקום עידו גביש .. ליאור, הבמאי, חבר מאוד טוב של עמית וללין במקרה יש תפקיד ראשי רצח בעונה הזאת ומכיוון ששניהם חברים טובים שלי ולחצו עליו לתת לי דמות ללא ידיעתי בכלל - זה קרה Very Happy.

זהוווווו בינתיים!
מקווה שמישהו באמת יקרא הכל, לול. Razz

מקסים! קראתי הכל הכל הכל!
תשמע, באמת יש לך את זה ואני חושב שבשבילך זאת רק ההתחלה, עלה והצלח Smile
בע עפתי ואחזור שיהיה לי שניה לנשום ביי >:

מגבעת

Male מספר הודעות : 134
נקודות : 2069
מוניטין : 5

חזרה למעלה Go down

הודעה by ~WingsOfLightLegend~ on 2015-05-07, 23:52

האמת שגם לי יש כמה חברות שאני מכירה אישית שמדבבות, או כאלה שאני מכירה באופן שטחי (כמו לין ועמית שציינת).
רציתי לשאול - חשבתי לעשות את הקורס, לפחות בשביל התחושה. ספציפית את זה של יפה גבאי כי אני מכירה הרבה שעשו אותו וכי הוא נוח. אז אתה לא ממליץ, מאור?
מאוד הייתי רוצה לעסוק בזה, אני לא אשקר, פשוט שזו בעיה קלה עם מסלול החיים שבחרתי כרגע (לימודים ישר אחרי צבא). לדעתך בגלל זאת תהיה לי אופציה לעסוק בזה מידי פעם באופן לא מחייב? (אני מניחה שלא), או שלפחות כדאי לי בשביל החוויה והלימוד, ושמשם אני אדבב לבד בבית?

~WingsOfLightLegend~

Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 2653
נקודות : 7453
מוניטין : 55

חזרה למעלה Go down

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא חזרה למעלה