Share
צפה בנושא הקודםGo downצפה בנושא הבא
~WingsOfLightLegend~
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 2736

leia - קאבר גרסת פסנתר

on 2016-01-08, 12:43
טוב הפורום עשה לי היום בעיות ולא עבד לי משום מה.... וגם לא איפשר לי להעלות את הפוסט, מקווה שזה יעבוד :S
בכל מקרה!
חדשות טובות: יש לי פופ פילטר חדש!
וגם, אני מעלה לכאן קאבר חדש ש*ממש חשוב לי לקבל עליו ביקורת*, אני רוצה גם להעלות אותו ליוטיוב אחר כך אבל אני לא 100 אחוז מרוצה.
אני רוצה לציין שממש ממש נהניתי לשיר את זה והרגשתי שהוא היה אימון מצויין בשבילי. למרות עשרות על עשרות של טייקים הקול שלי נשאר טוב, לא כאב לי הגרון בכלל, ואפילו הרגשתי שיפור מאחד לאחד! ממש עבדתי כאן על מעברים בין תווכים שונים, שממש היו קשים לי קודם, וכמובן על דיוק. 
אז אם מישהו יטרח לשמוע את זה ולהגיב, אני אשמח לכמה נקודות התייחסות (אל תרגישו מחוייבים כמובן):
1. הייתי מצוננת עד לפני כמה זמן ועדיין האף שלי טיפה סתום. שומעים את זה?
2. עוצמות - בעיקר במובן של ההדרגתיות של ההגשה לאורך השיר, אשמח לשמוע אם לדעתכם בניתי את זה נכון או שהייתי משנים משהו. ואולי באופן נקודתי, הרגשתם אולי שהעוצמות שלי לא היו נכונות? חזק מידי? חלש מידי?
3. דיוק - בתווים, כמובן, קרסנס, אשמח להתייחסות כאן גם לגבי המילים שלך כי אני לא בטוחה אם אמרתי הכל נכון XD
4. הרגשה כללית - הועבר? היה צורם? היה משעמם? נשמע מתאמץ מידי? מזויף? נהניתם? התרגשתם? הקאתם?
5. החלק של ה"לאיה" - אני ממש לא בטוחה לגביו. זה בעיקרון מה שהיה בגרסה המקורית שהיא ברוק ועל גבי המון כלים זה נשמע מעולה, אבל על גבי הפסנתר זה מרגיש לי מאוד לא קשור וזה נשמע מאוד תלוש. הצלחתם להבין מה  מוזר לי שם? מה הייתם משנים?
6. ענייני עריכה- משהו הפריע בעריכה? 
7. לא עשיתי הרמוניות, האם זה ממש חסר כאן?
8. הקצב היה בעייתי? קצת הרגשתי שסטיתי ממנו...

סליחה על החפירה! ^^" ממש לא חייבים להתייחס להכל אני פשוט ממש אשמח לביקורת בונה על זה.

המילים היפהפיות של קרסנס:
http://hebrewtimeslations.go-forum.net/t1489-topic
הקאבר:
http://ge.tt/3x6sGQV2/v/0
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 338

Re: leia - קאבר גרסת פסנתר

on 2016-01-08, 16:49
קודם כל תתחדשי~! עם הפילטר הזה והקודם ההקלטות נשמעו מצויין לדעתי

בקשר לקאבר,
אין לי הערות מיוחדות על העריכה- היא הייתה מצויינת.
ממש נהניתי להקשיב לך נהנית מהשירה. ההגשה היתה טיפה דרמטית מדי לטעמי אבל זה מתאים לדמות של הדובר, לא חושבת שצריך לשנות שום דבר בתחום הזה.
ה'לאיה' אחרי הפזמון הראשון יצא לך אדיר ^^! (אם תוכלי להוסיף קול א' גם לאחרי הפזמון השני זה יהיה מושלם. זה היה חסר לי כי בשבילי זה השיא של השיר- הנקודה שבה הדמות נשברת סופית והוא פשוט "מוציא את הנשמה שלו בתחנונים" כדי שתיקח אותו).
הויברטו (קוראים לזה ככה נכון?..) שלך יצא מעולה (הייתי רק עובדת עליו טיפטיפוונת בסוף המעבר לפזמונים/מורידה אותו משם לגמרי).
בקשר לקצב- בבית הראשון ובפזמונים היו מעט חריגות (הפסנטר הזה- פשוט לא רוצה להסתנכרן עם הקול... גם לי זה קורה). שאר החלקים הקצב היה ממש בסדר~
בקשר למילים- הבנת את הכל נכון. בקשר למילה "קן", היא יכולה להקרא "קן" כמו קן ציפורים או "קן" כמו קן ציור. שני הפירושים מקובלים מבחינתי אז בסך הכל הכל מצוין.

לסיכום- נהניתי וממש שמחתי שבחרת לשיר את זה!
~WingsOfLightLegend~
Female Scorpio Dog

on 2016-01-08, 18:11
הווו לא זיהיתי את הזה עם הקן!!!! פתאום נפקחו לי העיניים וזה מכניס כל כך הרבה משמעות * - *
תודה רבה לך קרסנס על הזמן שהקדשת לביקורת 3> זה אומר המון המון בשבילי! מסכימה לגבי הפזמונים, אולי אני אנסה לעשות אותם שוב!
לגבי מה שאמרת עם קול א' אחרי הפזמון השני - תוכלי להסביר לי לאיפה הכוונה?
לגבי הויבראטו - המון המון תודה! האמת שויבראטו זה דבר שתמיד הייתה לי בעיה איתו לא כי קשה לי להפיק אותו אלא כי הוא יוצא לי גםמתי שלא צריך ולפעמים יוצא קצת משליטה, אז אני חושבת שאני פשוט אעשה עריכה קטנה ואחליש וזה יהיה יותר מעודן ^^ בחלקים שכן היה ויבראטו הרגשתי שקול "שטוח" בלי ויבראטו יהיה פחות מתאים, אבל אולי אני אשקול שוב. אני מסכימה שמה שהיה שם היה חזק מידי, בייחוד ב"זרוק בתוך יאוש".

שוב תודה 3>
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 338

on 2016-01-10, 10:02
בקשר לשאלה שלך: התקוונתי ל'לאיה' שאחרי הפזמון האחרון ([size=31]עכשיו ראיתי שרשמתי פזמון שני אבל התכוונתי לאחרון ><") שנשמע כאילו הוא ברקע כשלדעתי היה צריך לחזק אותו או לשיר על הקטע הזה בקול 'מרכזי'. בכל מקרה גם מה שראיתי שהעלית ליוטיוב מצויין והקצב יצא לך יותר טוב (ו[/size]הליאה שאחרי הפזמון השני לא עשתה שום נזק Smile )
~WingsOfLightLegend~
Female Scorpio Dog

on 2016-01-10, 17:19
((Cressence כתב:בקשר לשאלה שלך: התקוונתי ל'לאיה' שאחרי הפזמון האחרון ([size=31]עכשיו ראיתי שרשמתי פזמון שני אבל התכוונתי לאחרון ><") שנשמע כאילו הוא ברקע כשלדעתי היה צריך לחזק אותו או לשיר על הקטע הזה בקול 'מרכזי'. בכל מקרה גם מה שראיתי שהעלית ליוטיוב מצויין והקצב יצא לך יותר טוב (ו[/size]הליאה שאחרי הפזמון השני לא עשתה שום נזק Smile )
אהההה הבנתי!
את הקצב פשוט שיניתי בעריכה, הזזתי קצת את הכל כדי שישמע יותר טוב ^^
תודה רבה~~! 3>
צפה בנושא הקודםחזרה למעלהצפה בנושא הבא