שלום לכולם! ישנו צ'אט חדש (ממש מתחת להודעה זו)! אנא קראו עליו וחוו עליו דעה פה:
http://hebrewtimeslations.go-forum.net/t1732-topic

Share
צפה בנושא הקודםGo downצפה בנושא הבא
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

דרקון הספיר - הקדמה

on 2012-04-11, 20:59
זו ההקדמה לספר שאני כותבת.
הכתיבה לא בדיוק מתקדמת לאנשהו, אבל יש לי תכניות... ^_^"
את הרעיון לספר הזה פיתחתי בעקבות כינוי שנהגתי לבחור לעצמי באינטרנט, אותו אתם כמובן מכירים: TheSapphireDragon.
זו לא בדיוק יצירת אומנות (וגם כתבתי את זה לפני בערך שנה...), אבל אני עדיין מרוצה. ^_^
תהנו~ bye

הקדמה

פרק הזמן העומד לרשותי הינו קצר. בנו של הקיסר בוודאי כבר שילח בעקבותיי את אנשיו במטרה ללכוד אותי ולמנוע ממני לתעד בספריי את מעשיו ונפשעים של אביו. בזמן המועט שנותר לי, אתעד בדפים אלו את כל שקרה, כך שלעולם יזכרו כולם את פשעיו של הקיסר המת שלהם. אתחיל ממהתחלה.
בתקופה זו קיימים יצורים רבים שעלינו לחשוש מפניהם, אך עם זאת גם להעריצם. דוגמה אחת ליצורים אלה היא לוחמות הדרקונים הדראקיניות. שבט של לוחמות, כולן נשים, אשר חציין אדם וחציין דרקון. הן נראות אנושיות, נשים רגילות לחלוטין, אם בעורקיהן זורם דם של דרקונים. הן בעלות כוחות אדירים ומעלי יראה ומסוגלות לעשות דברים מדהימים. הן בנות בריתן של הדרקונים ושל בני האדם, ומטרתן היא לעשות שימוש לטובה בכוחותיהן ולהביא צדק לאדמה הארורה הזו. הן נודדות ממקום למקום ברחבי היבשת לעולם אינן נשארות זמן רב במקום אחד, ומציעות את עזרתן לכל מי שזקוק לה, ללא כל בקשת תמורה.
כאשר פגשתי בהן לראשונה, הופתעתי לראות מחנה מאורגן ועליז להפליא. האוהלים היו מסודרים בקשתות קצרות מסביב למדורה שעליה הוצב סיר בישול גדול. נשים בכל הגילאים, אפילו ילדות קטנות ותינוקות, התרוצצו לכל עבר והתארגנו לקראת הארוחה.
אהבתי אותן. הן היו טובות לב ונדיבות. כאשר ביקשתי להצטרף אליהן וללמוד את דרך חייהן, קיבלו אותי הדראקיניות בזרועות פתוחות. זמן קצר בלבד חייתי איתן ובכל זאת במהרה הרגשתי כבת משפחה.
לעולם ועד אצטער על היום בו הגענו לממלכה המערבית. בממלכה זו שלט קיסר תעב בצע ואנוכי, ולבו שחור משחור. הקיסר נהג לשלוח את חייליו המושחתים לגבות את המיסים הגבוהים שהטיל על נתיניו. קבוצות שודדים נהגו לעבור בין ערי הממלכה ולגנוב את כספם ורכושם של התושבים האומללים. גנבים אלו עבדו עם הקיסר וחויבו לחלוק עימו את שללם הרב. עם בואן, הבריחו הדראקיניות את השודדים ובכך הקטינו משמעותית את עושרו של הקיסר, שעדיין היה רב עד מאוד.
הקיסר החליט לשלוח את אנשיו, חיילים ושודדים כאחד, לנסות ולסלק את הלוחמות מממלכתו, אך עשה זאת לריק. הדראקיניות הן לוחמות מיומנות, חסרות פחד ועוצמתיות, וכמה לוחמים מושחתים לא מהווים אתגר בעבורן.
הקיסר החל לחשוש שמא יבקשו התושבים את עזרתן של הדראקיניות ואלו יפילו אותו מכס המלכות וייקחו את כל עושרו. בצעד נואש, שלח הקיסר את כל חייליו על מנת שיגרשו מממלכתו את הלוחמות, אך אלה חזרו בריצת אמוק אל בין חומותיה של הטירה המבוצרת כשבגדיהם המעשנים מלוכלכים מעפר ודם.
יום אחד, הופיע מנהיגת שבט הלוחמות בטירתו של הקיסר והתרתה בו שאם לא יחדל ממעשיו הנוראיים כלפי תושבי הממלכה וכלפיהן, היא עצמה תיקח את חייו. הקיסר נשבע בכבודו שיחדל ממעשיו. ואכן, בימים הבאים חזר השקט לשרור בממלכה.
בלילה שלפני עזיבתן של הלוחמות את שטח ממלכתו, פנה הקיסר אל מכשפו הטוב ביותר וציווה עליו להטיל את כישוף השינה החזק ביותר העומד לרשותו על המחנה של הלוחמות. המכשף הטיל את הכישוף בדיוק בחצות הליל, והקיסר שולח את כל הלוחמים החזקים ביותר שברשותו לתקוף את מחנה הלוחמות. באותה העת אני שהיתי בביתה של חברתי, ולכן לא הייתי עדה למה שהתרחש שם באותו הלילה.
הלוחמים חזרו בריאים ושלמים לארמון, וביום שלמחרת הכריז הקיסר בפנים עצובות על היעלמותן המסתורית של שבט לוחמות הדרקונים. כאשר הגעתי לשטח המחנה של חברותיי הדראקיניות, לא מצאתי דבר. נראה היה שמעולם לא התרחש שם מאבק ושמעולם לא הוקם שם מחנה. היה שם רק מוט יחיד שננעץ באדמה, ואליו חוברה שרשרת שבו הושחלו בדוגמה צנועה קשקשי דרקון ירוקים וכסופים, מתנה שקיבלתי מאחת מחברותי בנות השבט. ידעתי שזה סימן, רמז שהן השאירו בשבילי. הן רמזו לי שהקיסר לא סיפר מה באמת קרה בלילה, ואולי הוא אפילו לא יודע.
לקחתי את השרשרת ורצתי לחפש לי מקום מחבוא, ביודעי שכאשר יישמע עליי הקיסר הוא ישלח את חייליו בעקבותיי כדי לחלץ ממני מידע אודות מקום הימצאן הנוכחי של הדראקיניות.
החייל הראשון נמצא ימים ספורים לאחר מכן.
הקיסר נקרא בדחיפות למגוריו של אחד מחייליו, שמוקם בשטח הארמון. בהגיעו לשם נגלה לעיניו מראה מחריד: גופו חסר רוח החיים של החייל היה שרוע במרכז החדר, לבוש שריון, מכוסו כולו בכוויות קשות ובפיח. החדר עצמו לו ניזוק כלל. למעשה, נראה היה שהחייל כאילו התלקח מעצמו ושהאש ששרפה אותו לא שרפה, אפילו מעט, דבר פרט לחייל עצמו.
בימים הבאים הוזעק הקיסר שוב ושוב לבתיהם ולמגוריהם בארמון ואף לנקודות השמישה בארמון של חיילים שונים שמתו באותו האופן. השמועות עברו מפה לאוזן ברחבי הממלכה ותוך זמן קצר ידעו הכל כי חייליו הנתעבים של הקיסר נשרפים עד מוות. אימתו של הקיסר גברה והוא הסתגר בחדרו שבארמונו המבוצר והקיף עצמו בשומרים. הוא ניסה בכל כוחו להדחיק את המחשבה המדאיזה שכל החיילים שמתו עד כה הינם חייליו המובחרים ביותר, החיילים ששלח על מנת שיחסלו את הדראקיניות. ואם זהו גורלם של החיילים, מה יקרה לו, למי ששלח אותם?
לאחר מספר שבועות הבין הקיסר שאין לו ברירה אלא להעלות את הנושא בפני מפקד הפלוגה אשר נשלחה לחסל את הדראקיניות לברר מה באמת קרה באותו הלילה. באותם הימים שמע הקיסר אודותיי ושלח בעקבותיי חיילים, במטרה להשיג תשובות לשאלותיו.
בעוד צועד הקיסר, מלווה בארבעה שומרים, לאורך החומה הצפונית בדרכו לפגוש את המפקד, נישאה באוויר זעקת כאב מקפיאת דם. הקיסר וחייליו רצו לאורך החומה, לעבר מקור הרעש. בעודם רצים ראו מולם דמות עולה בלהבות ושתי דמויות נוספות מתיזות עליה מים, אך נראה שלמים לא הייתה כל השפעה על הלהבות. המחזה האיום נגמר כאשר צנח המפקד על רצפת החומה, מכוסה כוויות ומעלה עשן. מתוך חולצת השריון שלו בצבץ משהו. הקיסר שלף משם את מה שהתברר כנייר קלף מגולגל קשור בסרט אדום. הוא פתח את המגילה וקרא בדממה את תוכנה. ככול שהמשיך בקריאה, כך גברה הבעת הפחד על פניו, עד שלבסוף פער את פיו בזעקת איימה טהורה. הנוכחים נרתעו בפחד לאחור כאשר התלקח פתאום הקיסר, וזעקת האימה שלו הפכה לזעקת כאב. הוא השליך את עצמו אל מעבר לחומה, עדיין צורח. גם כאשר פגע בקרקע המשיכו זעקותיו להישמע כאילו האש שומרת אותו בחיים רק כדי שתוכל להרוג אותו בעצמה.
לבסוף הפסיקו צווחותיו. החיילים ירדו במהירות מהחומה וניגשו אל המקום שבו מונחת בוודאי גופתו של הקיסר. כאשר הגיעו לשם הם לא מצאו גופה. במקום שבו הייתה צריכה להיות גופתו של הקיסר עמדה ערימת אפר מסודרת בצורת גופו של אדם. בתוך ערימת האפר שנראתה כמו קצה של זרוע, קבורה למחצה בתוך האפר, מצאו החיילים את המגילה שקרא הקיסר שניות ספורות לפני שעלה בלהבות, ונראה היה שהיא לא נשרפה כלל.
אחד החיילים לקח בחשש את המגילה מתוך האפר והקריא את תוכנה בקול רם. את המגילה הזו עלה בידי להשיג, וזוהי לשונה:

אתה בוודאי חוזר בך כל מעשיך. כעת, משהבנת שחייך נמצאים בסכנה. אתה בוודאי
אינך מבין עדיין את חומרת מעשיך כלפי תושבי ממלכתך. פעלת מתוך אנוכיות, טיפשות
ותאוות בצע. בוודאי אינך מבין עדיין את הטעות המרה שעשית.
חייליך מתים. מטרתך לא הושגה. נתינך זועמים ועל סף מרד בך. זמנך קצר. הזהרתי
אותך ולא הקשבת. זהו עונשך. כעת תיגאל הממלכה הזו מעול שליטתך.
את חייליך המתים, אלה שרצו לחסלנו בלי חרטה או רחמים, השארתי עם כוויות קשות.
עונשך יהיה גרוע משלהם. לא נשאיר לך את צורתך. ממך יישאר רק אפר שיתפזר ברוח
ויעלם.
לא נשאיר ממך זכר.

נקמתן של בנות הדרקונים

נערך לאחרונה על-ידי TheSapphireDragon בתאריך 2012-06-19, 18:40, סך-הכל נערך פעם אחת
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 2817

Re: דרקון הספיר - הקדמה

on 2012-04-12, 15:26
לא פרסמת את זה בקבוצה הקודמת? התחלתי לקרוא והיה לי דז'ה וו XD

~בדיקה~
אני לא הוזה. פיו XD
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

on 2012-04-12, 15:40
~WingsOfLightLegend~ כתב:לא פרסמת את זה בקבוצה הקודמת? התחלתי לקרוא והיה לי דז'ה וו XD

~בדיקה~
אני לא הוזה. פיו XD
חחח.
לא. את לא הוזה.
שכחתי לציין את זה... האהא... ^_^"
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

on 2012-06-19, 18:45
למעוניינים, kawaii
שכתבתי את הקטע. (שוב. בפעם המי-יודע-כמה...)
בהחלט נראה לי ששיפרתי אותו. Smile

פרק 1 יגיע בקרוב~
(אולי. מי יודע. אני יכולה להיות מאוד איטית לפעמים... ^_^"
בקיצור, אל תחכו בנשימה עצורה.
באמת. אל תעשו את זה.
ברצינות.)
צפה בנושא הקודםחזרה למעלהצפה בנושא הבא